Bindomatic įrišimas

Bindomatic kompanija sukurta 1974m. Švedijoje. Patentuota technologija leidžia šį dokumentų įrišimo būdą vadinti itin profesionaliu.

Tereikia paimti gatavą viršelį su nugarėlės viduje esančia specialia guma FlexiCut, įdėti į jį pluoštą popieriaus ir pastatyti į Bindomatic įrenginį. Veikiama temperatūros FlexiCut guma tampa klampi, dokumento lapai panyra į ją ir tvirtai prikimba. Gumai ataušus, po 90 sekundžių, Jūs turite profesionaliai įrištą savo biure dokumentą.

Ir nesvarbu, kokio jis storio, ar išvaizdos turėtų būti – lygiai taip pat profesionaliai bus įrištas 1 ar kelių puslapių, arba  net 540 lapų, dokumentas  į skaidrų, matinį, spalvotą ar personalizuotą, o taip pat – kietą, odos imitacijos, knyginį viršelį.
 

Viršelio struktūra ir technologijos privalumai:
 

1. Viršelis gali būti iš įvairiausios medžiagos (plastikas, struktūrinis kartonas su 10% lino, blizgus "glossy" kartonas su iškirptu langeliu, knyginis odos imitacijos kietviršis ir pan., taip pat tai gali būti Jūsų  viršelis). Pagrindinis technologinis elementas-FlexiCut guma, kuri būna priklijuota jau pagaminto viršelio nugarėlėje, arba parduodama Jūsų viršeliams atskirai. (A4 formato lapais).

2. FlexiCut guma turi specialų tinklelio sluoksnį, kuris naudojamas poligrafijoje, ir garantuoja tvirtą, ilgaamžį sutvirtinimą. Guma niekada neišsisluoksniuos, neišbyrės, todėl galimas daugkartinis tokiu būdu įrišto dokumento redagavimas.

3. Kadangi nėra metalinio kanalo, dokumentas atsiverčia 360 laipsnių. Taip surištą medžiagą patogu vartyti, užsirašinėti, kopijuoti, siųsti paštu,  nešiotis porfelyje ir pan.

4. Įrenginiai leidžia vienu metu gaminti ne vieną, o keletą ar net keliolika dokumentų, – tai produktyvu ir taupo laiką.

4. Taip surištą dokumentą galima naikinti dokumentų naikiklyje, utilizuoti, perdirbti.

5. Tarptautiniai sertifikatai – technologija tinkama archyvavimui, ekologiška, saugi.

BINDOMATIC-TAI INOVATYVIOS TECHNOLOGIJOS, PRITAIKYTOS KLIENTŲ POREIKIAMS.
 

Bindomatic pristato savo produktus Paperworld parodoje, 2013m. sausis

uzsakymas internetu