Unibind įrišimas

 
1993m. Belgijoje sukurta unikali dokumentų įrišimo technologija Steel Bind sukėlė tikrą revoliuciją dokumentų įrišimo įrenginių rinkoje. Šiandien belgų kompanijos Unibind Manufacturing Ltd. produkcija parduodama daugiau nei 100 pasaulio valstybių.

Steel Bind technologija-

kas tai?

 

PAPRASTUMAS

Unibind įrišimo įrenginiai dovanoja ne tik puikią išvaizdą Jūsų dokumentams, bet kartu yra ir labai patogūs vartotojui.
Unibind nereikalauja nei laiko, nei fizinių pastangų, nei specialaus pasiruošimo. Įrišti dokumentus taip pat paprasta, kaip ir įdėti juos į bet kurį segtuvą.
 

 

Jums tereikia tvarkingai sudėti lapus į vieną iš pasirinktų aplankų, įstatyti į įrišimo įrenginį ir …viskas. Užsidegusi žalia lemputė praneš apie darbo pabaigą.

Darbas užtruks tik kelias sekundes, o įrenginys automatiškai išsijungs. Taip Jūs galite įrišti iki 50 dokumentų vienu metu.

UNIVERSALUMAS

Su Unibind įranga įrišite nuo 1 iki 340 lapų. Lygiai taip pat profesionaliai įrištas atrodys ir 36 mm, ir 1mm (2-3 lapų) dokumentas.

Platus UNIBIND įrišimo įrenginių asortimentas leis pasirinkti būtent Jūsų poreikius atitinkantį įrenginį.

   

ILGAAMŽIŠKUMAS IR TVIRTUMAS 

Unibind Steel Bind technologija iš kitų išsiskiria tuo, kad visi dokumentų įrišimui naudojami aplankai yra su U formos plieninėmis nugarėlėmis, kurios tvirtai laiko, o be to, puikiai praleidžia karštį.

Sudėjus lapus į aplanką ir įstačius į įrenginį, jis automatiškai įkaista iki reikiamos įrišimo temperatūros.

Vidinėje U formos plieninio kanalo dalyje esantis specialus polimeras (guma) atšyla, tampa klampus ir lapai sukimba.

Plieninio karkaso, kuris apgaubia lapus tolygiai, dėka dokumentas tampa tvirtu, kaip plienas, jį lengva atversti bet kurioje vietoje, o lapai įrišti visur vienodai. Įrišimo klaidos neįmanomos, kadangi plieninis kanalas Jums neduos įstatyti į aplanką daugiau lapų, nei juo galima įrišti.

Įrišimą galima kooreguoti. Reikalui esant, Jūs bet kurioje darbo stadijoje galite persigalvoti ir įrišti dokumentą kitaip, o taip pat įdėti ar išimti papildomą norimų lapų skaičių.
Unibind įrišimo įranga nereikalauja jokių papildomų investicijų ar ypatingos priežiūros.
        
Lyginant su kitais įrišimo būdais galima nesunkiai pastebėti šio išskirtinio įrišimo būdo (Unibind- „unique bind“, verčiant iš anglų k., „unikalus“, „išskirtinis“) teikiamus privalumus:

 

           – įrišimas nereikalauja jokių fizinių pastangų ar specialaus pasiruošimo;
           – įrišimas užtruks tik kelias sekundes, prie įrenginio nereikia stovėti;
           – lapai bus įrišti tolygiai, įrišimas tvirtas, dokumentą lengva vartyti, 
              kopijuoti; 
           – reikalui esant, yra galimybė redaguoti.

 

uzsakymas internetu