Produktai
Gaminiai verslui
    Error in menu source Custom Menu.

Spaudos paslaugos

 

  

 

  • Kopijuojame ir spausdiname viską – nuo poros lapų  dokumento, iki surūšiuotos, įrištos ir paskirstytos išsiuntimui į kelis miestus mokymo medžiagos keliems tūkstančiams žmonių. Greitaeigė skaitmeninė technika ir patirtis leidžia tai padaryti per maksimaliai trumpą laiką ir be klaidų. Esant reikalui – maketuojame, galime supjaustyti, sudėti į segtuvus ir pan. Nuo mažiausio iki SRA3 formato.

 

  • Savitarnos erdvėje naudokitės internetu, papildykite ar pataisykite dokumentą prieš jį spausdindami. Taip pat galite atsispausdinti iš įvairių kompiuterinių laikmenų.
     
  • Spalvos padaro dokumentą labiau suvokiamą, suteikia galimybę išsiskirti, todėl spausdinkite ir kopijuokite spalvotai! Specialiai parinktas popierius – nuo 100 iki 350gms, (matinis, blizgus, foto), turima papildoma įranga, kurios pagalba galime supjaustyti gaminį iki reikiamo dydžio, užapvalinti kampus, padaryti lenkimo linijas ar užlaminuoti, suteikia galimybę per maksimaliai trumpą laiką ne tik padaryti Jums reikiamos knygos kopiją, bet ir pagaminti skrajučių, vizitinių kortelių, diplomų, kalendorių, meniu. Įgyvendinkite savo idėjas su mumis!

 

Teikiame pristatymo į vietą paslaugas. Galime išsiųsti kurjeriu ar įdėti į pasirinktą paštomatą bet kurioje LIetuvos vietoje ar užsienyje.
Su įmonėmis pasirašome ilgalaikio bendradarbiavimo sutartis. 

Visas kainas rasite : čia

Daugiau paslaugų – www.copymaster.lt

uzsakymas internetu