Metalbind įrišimas

Metalbind- patentuota kompanijos Opus kanalinio įrišimo technologija.


 

Tai lenkų kompanija, dirbanti nuo 1990m. Kompanija sparčiai auga, daug investuojama į naujų produktų -įrangos bei eksploatacinių medžiagų-kūrimą, pačios technologijos tobulinimą.

Šiuo metu kompanija daug dirba viršelių paruošinių fotoknygoms bei viršelių personalizacijos srityje.
Plačiau apie tai-skyriuje "Fotoknygos".

 

Kanalinio įrišimo technologija METALBIND –

tai tam tikro pasirinkto dydžio metalinis suspaudimo kanalas ir Jūsų pasirinkti viršutinis ir apatinis viršeliai.
Tai galimybė įrišti ir vėl išrišti dokumentą tada, kada Jums prireikia. Tai saugu, patogu, gražu ir paprasta.
 

 

PATOGUMAS

Būna, kad reikia įrišti dokumentą, kuris yra sudarytas iš skirtingų formatų lapų, arba nėra visai naujas, lapų kraštai apsiglamdę ir pan.
Metalbind technologija-puikus sprendimas, lyginant su kitais įrišimo būdais, kadangi ji nereikalauja idealaus dokumento krašto sulyginimo.

Tiesiog įstatykite pasirinktą metalinį kanalėlį į įrenginį, įdėkite savo dokumentą kartu su priekiniu ir galiniu viršeliais į kanalą ir specialios rankenos pagalba užspauskite. Naujos Coverquide sistemos dėka tai dar paprasčiau nei iki šiol.

Jei norite išrišti dokumentą, Jums padės specialus metalinis peilis, kurį įdėję į išrišamą dokumentą ir paspaudę rankeną, atlenksite kanalėlį, kurio pagalba buvo užspaustas dokumentas, ir jis iširs.
Nei milimetras dokumento nebus pažeistas-redaguokite-tai paprasta!

 

DIDŽIULIS KIETŲJŲ KNYGINIŲ VIRŠELIŲ SPALVŲ BEI MEDŽIAGOS
ASORTIMENTAS

 

Metalbind technologijos stiprioji pusė-kietieji knyginiai viršeliai, naudojami diplominių darbų, disertacijų, svarbių ataskaitų, sutarčių įrišimui, darbo kalendorių, fotoknygų gamybai ir pan.
Pigesni, lyginant su kitais gamintojais, bet suteikiantys galimybę išsiskirti, derinant spalvą prie logotipo ir tt. viršeliai.

 

 

uzsakymas internetu