Produktai
Gaminiai verslui
    Error in menu source Custom Menu.

Kaip išsirinkti aparatą?

         

   Esame, turbūt, vienintelė įmonė Lietuvoje, besispecializuojanti įvairių technologijų dokumentų įrišimo įrenginių pardavimo bei aptarnavimo srityje. Dirbame nuo 2005m., atstovaujame keletą lyderiaujančių pasaulyje šios įrangos gamintojų. Turime ilgalaikę patirtį, dirbame su valstybinėmis, apskaitos, konferencijų, mokymų organizavimo, verslo ir kitas konsultacijas teikiančiomis, prekybos, statybos, transporto ir kitomis įmonėmis, švietimo įstaigomis ir pan., todėl tikrai galime patarti, jei nusprendėte įsigyti dokumentų įrišimo aparatą.

 

Taigi, kaip tinkamai išsirinkti įrišimo aparatą savo įmonei?

Pirmiausiai, prieš renkantis, siūlytume atsakyti sau į keletą klausimų:

 

Kokie yra Jūsų rišami dokumentai?

 

a) Maksimalus dokumento storis, vidutinis įrišamų dokumentų kiekis per mėnesį.

Šie parametrai apsprendžia, kokio galingumo įrenginys Jums reikalingas. Įrenginiai gali rišti nuo 1 iki 540 lapų. Jei tenka surišti daug dokumentų vienu metu, ar didelį kiekį per mėnesį, ir norite sutaupyti laiko rišdami po kelis dokumentus iš karto – peržiūrėkite informaciją apie Bindomatic, Unibind terminius įrenginius.

Kalbant apie laiką, visi spiraliniai įrenginiai, kad ir kokio storio lapus jie galėtų surišti (iki 510 lapų), skyles išmuša maksimum iki 25 lapų iš karto, todėl, jei rišti reikia, sakykime, 65 psl. dokumentą, jį praskyliuosite ir sumausite ant spiralės įrišimui maždaug per tris kartus.

Kanalinių įrenginių pliusas yra tas, jog nereikia laukti, nei kol įkais kaitinama guma, nei kol bus suverti ant spiralės rišami lapai. Visas procesas vyksta tiesiog sudėjus į kanalinį viršelį ir užspaudus lapus, todėl tai irgi yra patrauklus pasiūlymas galvojant apie įrišimo greitį.

 

b) Kaip tvirtai jie turi būti surišti?

Visi spiraliniai aparatai dokumentų įrišimui plastikine, ar metaline spirale, prieš įveriant spiralę yra skyliuojami, todėl pasirinkdami šį būdą turėkite omenyje, kad per skyles dažnai vartomi dokumentai plyšta, tačiau, jei Jums nesvarbu dokumento ilgalaikiškumas, bet svarbiau, kad jis atsiverstų 180 laipsnių, būtų patogu kažką užsirašyti – spiralė gali būti tinkamas pasirinkimas.

Visi terminiai aparatai dokumentus suklijuoja kaip knygą, todėl, be abejo, toks įrišimas yra tvirtesnis ir ilgalaikiškesnis. Jie vartosi geriau, nei įrišti  kanalinio įrišimo būdu. Jeigu dokumentus reiks redaguoti – rinkitės tik Bindomatic arba Unibind gamintojų viršelius. Jeigu dažnai tenka rišti storus virš 200 lapų dokumentus, įsigykite Unibind gamintojo Unicover plus viršelių su U formos plienine nugarėle bei guma klijavimui viduje. Dokumentas bus dvigubai apsaugotas nuo iširimo.

Kanalinių įrenginių privalumai? Jie ypač patogūs tada, kai rišamo dokumento lapai seni, susilankstę, užsirietusiais kraštais, pvz. archyvuose. Lapų nebūtina taip gerai sulyginti, "kad jie sukristų iki gumos", kaip termotechnologijos įrenginiuose. Pakanka tiesiog įdėti į kanalinį viršelį ir užspausti metaline rankena.

 

c) Ar svarbu Jūsų pagaminto dokumento išvaizda?

Niekas neatsiranda taip arti mūsų partnerių, tiekėjų, potencialių, ar esamų klientų, kaip dokumentai – verslo ataskaitų, projektų, sutarčių, produktų katalogų, instrukcijų, mokomosios, konferencijų dalomosios medžiagos pavidale.

Tai pirmasis įspūdis. Nuo to, kaip jie atrodo, dažnai priklauso tai, kaip mes atrodome jų akyse, todėl, jei Jūsų dokumentai yra išoriniai, t.y., atiduodami iš įmonės į išorę – pagalvokite apie jų išvaizdą. Pigiausias įrišimo būdas ne visada gali būti pats geriausias.

d) Kas dar galėtų būti svarbu būtent Jums?

Galbūt, Jūsų naujuoju įrenginiu naudosis daug žmonių biure, todėl įrišimo procesas turi būti lengvas ir paprastas? Galbūt, dažnai siųsite medžiagą paštu ir Jums bus svarbu, dokumento svoris? O gal ateityje planuojate utilizuoti dokumentus, todėl svarbu, kad nebūtų metalinių, ar plastikinių detalių? Ar norėtumėte turėti galimybę rišti ne tik skaidrius, bet ir kietus knyginius viršelius?

Sėkmės renkantis!

Jei vis dar reikia nemokamos specialisto konsultacijos, ar norite pasižiūrėti, palyginti įrenginius, eksploatacines medžiagas – viršelius, patikrinti, kaip realiai atrodo vienu, ar kitu būdu įrištas dokumentas – visada prašome skambinti, rašyti, užsukti.  Tel.: +370 600 40 777; +370 603 18 604, el. p. sonata@arstrade.lt

 

uzsakymas internetu